אודות RCOSMETIC

נעים מאוד, אני רויטל, קוסמטיקאית מומחית באזור חריש, ניסיון ניסיון רחב בתחום הטיפולי. אני קוסמטיקאית פרא רפואית PME מטעם משרד העבודה עם הכשרה רב מערכתית בשיטוף המרכז הרפואי תל אביב.כשהקמתי את RCOSMETIC, קליניקת הבוטיק שלי, היה לי חזון להקים מקום שהוא הרבה יותר ממכון. רציתי להקים בית חם ואוהב למטופלים שלי, מקום שבו הם יכולים לחוש שמישהו דואג להם ורוצה בטובתם. החזון שלי התגשם וכל כך יכול להעיד לקוחותיי.

מגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה - במקום אחד

בקליניקה שלי לא יכול לממן ממגוון רחב של טיפולים לכל בעיית עור, בשימוש במכשור ובתכשירים הטובים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הקוסמטיקה. בקליניקה בין השימוש מטיפולים רבים משתמשים טיפולי פנים מעצבים רבים, טיפולי אנטי אייג'ינג, טיפול בבעיות פיגמנטציה ואקנה, טיפול בסבורה, איפור קבוע - מילוי שפתיים, יחוש שפתיים גבות, איילנר, פדיקור רפואי לחולי סוכרת, ציפורן חודרנית, פטרת, יובל, פדיקור ומניקור קוסמטי וטיפולים רבים נוספים.

אבחון וייעוץ מקצועיים

את כל הטיפולים אני מבצעת לאחר שיחת ייעוץ ממיקה הבוחנת את הצרכיו של כל מטופל ומטופל. הייעוץ הוא בחינם ובמסגרתו מתאימים לכל מטופל ומטופלת את התכשירים, הטכנולוגיה והמוצרים המתאימים להם ביותר על פי סוג עורם והטיפול לו הם זקוקים.

התאמה מלאה לכל צורך ולכל גיל

המכון מעניק את אותם מוצרים הנרחבים לקהל מגוון שונה באזור חריש והסביבה הם אלה המעידים על טיב מוצרים, כך שהם בוחרים לחזור שוב ושוב לאורך שנים רבות. אל המכון מגיעים בני נוער, נשים וגברים מכל הגילאים, למטרות פינוק, לטיפוח ממיק ולשדרוג המראה החיצוני שלהם למקסימום האפשרי. 

הזמנת מוצרי ותכשירי קוסמטיקה מובילים

לקליניקה גם חנות און ליין שם לא יכול לרכוש את המוצרים המצוינים בהנחות מיוחדות. אנו מוכרים מוצרים מקוריים של חוה זינגבוים, ד"ר כדיר וזהבה שדה. בקליניקה עצמה מקבלים את כל צורות התשלום - BIT, PAYBOX, PAYPAL צ'קים, העברה בנקאית ועוד. 

 אני מזמינה אותך להגיע ולהיפגש איתי בקליניקה, 

שבמסגרתה יפגשו השאיפות שלך את המציאות.

רויטל ווייס כהן - קוסמטיקאית מוסמכת 0524426642