איפור קבוע

איפור קבוע 


זוהי טכניקה שדומה בשיטתה לקעקוע ולמעשה מדובר על החדרת פיגמנט לעור באמצעות מחט ייעודית. האיפור הקבוע הוא איפור שלא ניתן להסיר, מסיבה זו בעיקר חשוב מאוד שמי שיבצע את העבודה יהיה מיומן ביותר ובעל הכשרה ספציפית לתחום.


כמה זמן האיפור הקבוע נשאר? 

האיפור הקבוע נשאר על הגוף תקופה ארוכה, לעיתים תקופה של שנים, אך הדבר תלוי בכמה משתנים. הישארות האיפור הקבוע על הגוף תלוי בגוון העור, גוון האיפור, איכות החומרים שבהם נעשה שימוש כמו גם איכות המכשור. גורמים נוספים הנם המיומנות של מבצעי האיפור הקבוע וכשהוא נעשה נכון הוא יכול להישמר גם עשרים שנה.


למי האיפור הקבוע מתאים? 

האיפור הקבוע מתאים לכל מי שרוצה ליהנות משגרת טיפוח קלה יותר, לחסוך זמן וליהנות ממראה רענן לאורך כל היום וגם מיד כשקמים בבוקר. הוא מתאים לכל מי שרוצה להיראות טוב גם רגע אחרי שחיה בים, בפעילות אירובית או לאורך יום העבודה. בגדול, חשוב להדגיש כי מי שנוטה להתאפר בכל יום היא כבר מועמדת טובה לאיפור קבוע, הדבר יחסוך לה זמן, מאמץ וכמובן בסופו של דבר גם כסף.


יתרונות האיפור הקבוע

היתרון הגדול ביותר שיש לאיפור הקבוע היא העובדה שניתן ליהנות מאיפור במהלך כל שעות היום והלילה. ניתן לקום בבוקר, לשטוף את הפנים ולעשות טאצ'ים קטנים ואז לצאת לדרך כשהפנים רעננות וזוהרות. איפור קבוע בשפתיים ובעיניים הוא האיפור הקבוע המועדף על רוב הלקוחות וזאת גם בשל היתרון הגדול שבחיסכון הכספי לאורך שנים במוצרי איפור.


האם מותר לבצע איפור קבוע לפי ההלכה? 

על פי פסקי מרן הרב עובדיה יוסף מרן שליט"א שאחרי שעיין היטב בכל דברי הפוסקים בנושא זה, נראה לו שאף אשה העושה איפור כזה לצורך נוי ויופי, יש לה על מה שתסמוך ואינה עושה איסור, ואם עושה כן לצורך כיסוי וטשטוש צלקת או להשלים צורת שיער בגבות, יש להקל בזה אף לכתחילה. וכן מבואר בלשונות הראשונים שציין מרן שליט"א בתשובתו שבספר טהרת הבית ח"ג  שאינו עובר אלא כשיעשה אות שלימה או רושם שלם. כלומר, בקו אחד, אפילו אם יעשנו באומנות, אין בזה דין כתובת קעקע.


הטיפולים שלנו 

בקליניקה שלנו אנו מבצעים טיפולי איפור קבוע מכל הסוגים ולכל סוגי העור. כל לקוח ולקוחה נהנים אצלנו מייעוץ מקדים בחינם וזאת כדי לקבוע את הטיפול המתאים ביותר באופן ספציפי. אנו מבצעים את האיפור הקבוע לשפתיים, לעיניים ולגבות וזאת תוך שימוש במכשור ובחומרים הטובים ביותר ובידיים מיומנות ומנוסות במיוחד. כדאי כבר עכשיו לצלצל ולקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים.