טיפולי פנים


טיפול פנים 


הפנים הם החלק החשוף ביותר בגופנו וגם החשוב ביותר. הפנים חשופות מצד אחד לפגעים שונים של לכלוך, מזג אוויר ולשמש ומצד שני הם כרטיס הביקור שלנו – הדבר הראשון שאנשים מסתכלים עליו כשהם רואים אותנו. משתי סיבות עיקריות אלו טיפול פנים הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם הקוסמטיקה המקצועי.


סוגי טיפול פנים 

ישנם סוגים רבים של טיפולי פנים, כאשר ניתן לראות שהנפוצים בהם הם טיפולי אנטי אייג'ינג לעור צעיר או בוגר, טיפולי אקנה, פיגמנטציה והחדרת לחות לעור הפנים. כמו כן, טיפולי פנים הם גם תחזוקה שוטפת הכוללת שגרת טיפוח קבועה לשמירה על עור הפנים גם אצל קוסמטיקאית מוסמכת וגם בבית. בקליניקת הבוטיק רויטל קוסמטיקאית מוסמכת אנו מציעים מגוון רחב של טיפולים לפנים, לנשים, גברים ובני נוער.

 

טכנולוגיות מתקדמות 

אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובמוצרים האיכותיים שפותחו בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. המוצרים בהם אנו משתמשים בטיפולים נחשבים לפורצי דרך ברמה עולמית והתוצאות מעידות בעד עצמן.


אבחון וייעוץ מקדים 


כל לקוחות הקליניקה מקבלים ייעוץ חינם בטרם הטיפול וזאת כדי לאבחן לעומק את סוג הטיפול הנחוץ. המטרה שלנו היא אחת – לגרום לכל מטופל ומטופלת לקבל את הטיפול המקסימלי שיגרום לעור פניהם לזהור. אנו מבצעים טיפולים מקיפים של ניקוי הפנים, הזנת העור, סילוק קמטים, טיפול באקנה, נימי דם, פיגמנטציה ועוד.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ניסיון שנצבר במשך שנים רבות בתחום הקוסמטיקה ואת המוצרים הטובים ביותר שפותחו עד היום גם בטיפול בקליניקה עצמה וגם לרכישה אונליין בחנות המקוונת.

כשמדובר בפני שלך – אין מקום לפשרות. אנו מציעים טיפול פנים מקצועי מהידיים הטובות ביותר בתחום, כל שנותר לך לעשות הוא להרים אלינו טלפון ולקבוע פגישת ייעוץ חינם ואנו נדאג לעורך פניך.