פדיקור קוסמטי

פדיקור קוסמטי 


כפות רגלים נקיות, מטופחות ויפות הן אחד הסממנים הבולטים של נשיות וטיפוח ולכן נשים רבות כל כך משקיעות זמן ומאמץ רב על טיפוח רגליהן. במיוחד בעונת הקיץ, אך גם בחורף, חשוב לשמור על כפות הרגלים ולקבוע שגרת טיפוח שתסייע להתמודד עם עור יבש וסדוק, ציפורניים חודרניות, מניעת התפתחות יבלות וכמובן טיפוח הציפורניים.


מה כוללת שגרת טיפוח של פדיקור קוסמטי? 


חשוב להבין כי ישנו פדיקור רפואי ופדיקור קוסמטי, אך יש להם גם ממשקים משותפים. הפדיקור הרפואי מתייחס למצבים שבהם ישנו צורך רפואי בטיפול – בציפורן חודרנית, כשמדובר בכפות רגליים סוכרתיות, כשיש דורבן או עור יבש וסדוק. הפדיקור הקוסמטי הוא שמירה על שגרת טיפוח הכוללת מניעת עור יבש וסדוק וטיפוח הציפורניים וכפות הרגליים באמצעות קרמים וטיפולי פדיקור. הטיפול כולל השרייה של כפות הרגליים בחומרים מרככים ומזינים, שיוף, גזירה וסידור הציפורניים, הסרת העור היבש והזנת העור בקרם מטפח.

למי מתאים טיפול של פדיקור קוסמטי? 

פדיקור קוסמטי מתאים לכל מי שרוצה לשמור על כפות הרגליים מטופחות ויפות. במיוחד בחודשי הקיץ, כאשר הרגל חשופה לעיני כל, כשנועלים סנדלים וכפכפים, מומלצת שגרה של טיפול פדיקור אחד לחודש ושימוש יום יומי בחומר הזנה השומרים על כף הרגל.


שומרים על כפות רגליים מטופחות כל השנה 


הקליניקה של רויטל קוסמטיקאית מוסמכת הנה קליניקה המעניקה טיפולי פדיקור קוסמטי ורפואי לגברים, נשים ובני נוער. אנו מזמינים אותך ליהנות משירות יוצא דופן – מפגישת ייעוץ חינם בה נלמד את צרכי כף רגלך ונתאים לך שגרת טיפולים שתביא אותך לתוצאה המיוחלת של כפות רגלים מטופחות, יפות ונקיות. אצלנו משתמשים בתכשירים ובחומרים הטובים ביותר בתחום הקוסמטיקה, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות וזאת על ידי אשת מקצוע המתמחה בתחומה ובעלת תעודות רבות המעידות על כך.

ברצונך לקבל טיפול פדיקור קוסמטי מקצועי? ביכולתך ליצור קשר כבר עכשיו ולקבוע פגישת ייעוץ!